One Way Vision Baskı

Dijital Baskı

Camlara uygulanan, one way vision baskı ile camın bir tarafında baskı yapılan görsel görülebilirken, bir tarafından birşey görülememektedir.Genellikle bina cephe giydirmede kullanılan ona way vision baskı, dış alandan bakıldığında baskısı yapılan görsel görülür, binanın içi görünmez.

One way vision Baskı Antalya

Yapışkan yüzeyinin siyah renkli olmasının sebebi, cama yapıştırılan One Way Vision Baskı, odanın içerisinden bakıldığında dışarının, sanki One Way Vision yapıştırılmamış gibi görünmesini sağlamamaktır. Camın rengi siyah olarak bilinir ve bu sebepten Delikli Folyo, folyo malzemenin yapışkanlı yüzeyi siyah renktedir.

Billboard Baskı

Dijital Baskı
Billboard Baskı

Billboard Baskı afişlerinin baskısında kullanılacak olan kağıtların bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Billboard afişlerinin 115gr/m2 ağırlığında mat kuşe, su bazlı ve blueback özelliğine sahip olması gerekir. Baskı aşamasında yine açıkhava reklamcılığı için özel olarak üretilen matbaa boyaları kullanılmalıdır.

Bu özelliklere sahip kağıda baskı yapılmaması durumunda, Afişler yapıştırma işlemi sırasında kolayca kırışmakta ve yırtılmaktadır. Yapıştırma işlemi sırasında yoğun yapıştırıcı kullanılması gerektiğinden bu durum afişlerde deformasyona sebep olmakta ve reklam ünitesine de zarar vermektedir.

Blueback Baskı

Dijital Baskı

Solvent baskı makinelerine uygun Blueback Baskı; yağmur, radyasyon, kirlilik ve aşırı sıcak gibi etkenlere karşı geliştirilmiştir. Üretim aşamasında direnç ve dayanıklılığı arttırıcı kimyasal işlemlerden geçirilmiştir. Kağıt hamuru olarak klorinsiz ağartılmış % 100 kimyasal selülozdan üretilmiş olup bir yüzeyi çift kat kuşe ile sıvanmıştır.

Blueback Baskı

Bluback Baskı, Özellikle dış mekan koşulları için tavsiye edilir. Mükemmel baskı kalitesine sahip bu kağıdın arka yüzeyi mavidir. Geniş formatlı makineler için üretilmiş özel bir kağıttır. Her iki yüzeyi kimyasallarla beslenmiştir. 100 metre ve 200 metrelik rulolar halindedir. Dijital baskı makineleriyle kolay uyum sağlar.

Branda Baskı

Dijital Baskı

Branda Baskı, vinil gerek kalite, gerekse fiyatı acısından cazip bir üründür. Bu sebepten dolayı kullanım alanı çok fazladır. Dijital Baskı sektöründe branda gerek afiş olarak, gerek tabela olarak, gerek yüzey giydirme olarak ta kullanılır. Tanıtım işlerinde afiş en uygun maliyetli reklam ürünüdür.

Bu sebepten indirimler, kampanyalar ve benzeri açıklamaların duyurularını Branda yaparak kullanır firmalar. Piyasalarda en sık bu ürünleri görebileceğiniz yerler ise Benzin istasyonları, Mağazalar, Restaurantlar, İnşaat Firmaları gibi alanlardır.

Branda Baskı

Folyo Baskı

Dijital Baskı

Reklam sektöründe kullanılan Folyo Baskı bir yüzeyi görünen diğer yüzeyide yapışan bir üründür. Bu malzemenin kullanım alanlarına göre çeşitleri vardır. Bu çeşitleri kısada olsa Folyonun çeşitlerine ve Kullanım alanları konusunda değinmiştik.

Folyo Baskı

Folyo PVS esaslıdır ve esnek bir malzemedir. Isıya dayanıklı bir malzemedir. Bu ürünü yapıştıracağımız yüzeyi düzgün ve iyi bir şekilde temizlediğimizde ve güzelce yapıştırdığımızda istenmediği taktirde sökülmeyecektir.

Kağıt Baskı

Dijital Baskı

Solvent baskı makinelerine uygun Kağıt Baskı; yağmur, radyasyon, kirlilik ve aşırı sıcak gibi etkenlere karşı geliştirilmiştir. Üretim aşamasında direnç ve dayanıklılığı arttırıcı kimyasal işlemlerden geçirilmiştir. Kağıt hamuru olarak klorinsiz ağartılmış % 100 kimyasal selülozdan üretilmiş olup bir yüzeyi çift kat kuşe ile sıvanmıştır.

Kağıt Baskı

Kağıt Baskı, Özellikle dış mekan koşulları için tavsiye edilir. Mükemmel baskı kalitesine sahip bu kağıdın arka yüzeyi mavidir. Geniş formatlı makineler için üretilmiş özel bir kağıttır. Her iki yüzeyi kimyasallarla beslenmiştir. 100 metre ve 200 metrelik rulolar halindedir. Dijital baskı makineleriyle kolay uyum sağlar.

Raket Baskı

Dijital Baskı

Raket Baskı, Otobüs durakları yol kenarları kaldırım üzeri gibi oldukça geniş bir kullanım alanı içinde tercih edilir. İnsanların yoğun olarak kullandıkları yollarda veya duraklarda kullanılması dolayısıyla içeriği en etkili biçimde geçirir.

Raket Baskı

Duraklarda otobüs bekleyen insanların hepsi olmasa da birçoğu beklerken gözünün takıldığı bu aydınlık ve çarpıcı afişe/ilana/reklama bakacak yazı içeriği varsa mutlaka okuyacaktır. Dolayısıyla ulaşmayı hedeflediğiniz kitleye ulaşmanızın en etkili yollarından biri de raketlerdir.

Afiş Baskı

Dijital Baskı

Afiş Baskı

Küçük fotograflarınız afiş baskı ile birlikte büyük anılar haline dönüsüyor. Baskı kalitesi ve mükemmel görselligin birlestigi, poster baskısı sizin tüm hayal gücünüze hitap ediyor. Begendiginiz fotograflardan muhtesem duvar posterleri yaptırabilir, odanızın duvarını renklendirebilirsiniz.

Afiş şirketinizle ilgili olarak tanıtımı yapmak istediğiniz tüm ürünleri kapsayabileceği gibi, ürün ve hizmetlerinizi ayrı ayrı tanıtmanızı da sağlayabilir. Belirli bir ürün ya da hizmetiniz için kullanacağınız afiş, fuarlarda, alışveriş merkezlerinde belirlenen yerlere asılarak kullanılır.

İnce Branda Baskı

Dijital Baskı

İnce Branda Baskı(280gr), vinil gerek kalite, gerekse fiyatı acısından cazip bir üründür. Bu sebepten dolayı kullanım alanı çok fazladır. Dijital Baskı sektöründe branda gerek afiş olarak, gerek tabela olarak, gerek yüzey giydirme olarak ta kullanılır. Tanıtım işlerinde afiş en uygun maliyetli reklam ürünüdür.

Bu sebepten indirimler, kampanyalar ve benzeri açıklamaların duyurularını İnce Branda yaparak kullanır firmalar. Piyasalarda en sık bu ürünleri görebileceğiniz yerler ise Benzin istasyonları, Mağazalar, Restaurantlar, İnşaat Firmaları gibi alanlardır.

İnce Branda Baskı