Hakkımızda

Antalya Reklam Hakkında

antrekAntalya Reklam, sektörün genç ve iddalı bir firmasıdır. Kısa sürede iş bilgisi ve becerisiyle müşteri sayısını hızla yükseltmiş, gerek yapılan işlerin çeşitlenmesi gerekse daha geniş bir kalifiye bir kadroya ulaşmasi ile kalite bilincinde her aşamada ön planda tutarak işleri devam ettirmeyi misyon edinmiştir. Tüm reklam ve tanıtım öğelerini kurumların hizmetlerine sunmak Antalya Reklam’ın yaptığı işin kısa özetidir. Hedeflerimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti dahilinde profesyonel bir anlayış ile çalışmalarımızı daha iyiye daha güzele doğru ilerletmeye çalışmaktayız.

Misyonumuz;
Müşterilerimizin, ticari etkilinliklerini arttırmak ve markalaşma süreçlerinde, ihtiyaçları olan tüm gereksimlerine (Açıkhava Reklam, Dijital Baskı ve Web Hizmetleri) profesyonel çözümler sunmak.

Vizyonumuz;
Günümüz standartlarına uygun, yüksek teknolojiye sahip üretimimizi geliştirerek, kaliteye gösterdiğimiz önemle tanınmak, kalite yönetimimizin ve başarımızın sürekliliğini sağlamak ve kurduğumuz tüm ilişkilerde tutarlı, şeffaf, saygılı, karşılıklı hoşgörü ve yardıma açık tutumumuzu bozmadan aranan bir kurum olma niteliğimizi devam ettirmektir.

Değerlerimiz;

Güvenilirlik,
Deneyim,
Kalite bilinci,
Sürekli gelişim inancı,
İş ahlakına bağlılık,
Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Sektörel Çözüm Yaklaşımı
Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize, sektöre özgü çözümler sunabilmek için Antalya Reklam firmalara bulundukları konuma göre değerlendirme yapmaktadır. Antalya Reklam, farklı sektörlerdeki müşterilerine  farkındalık ve katma değer sağlamaktadır.